Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B25834F4225K1
B25834F4225K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B25834F4225K1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B25834F4225K1
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 10% 600VAC SCREW
Product parameter
Αριθμός μέρος B25834F4225K1 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 10% 600VAC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5341 pcs Φύλλο δεδομένων B25834
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Ανοχή ±10%
Λήξη Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)