Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B25834D6226K4
B25834D6226K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B25834D6226K4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B25834D6226K4
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 22UF 10% 900VAC SCREW
Product parameter
Αριθμός μέρος B25834D6226K4 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 22UF 10% 900VAC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6014 pcs Φύλλο δεδομένων B25834
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 900V Ανοχή ±10%
Λήξη Threaded, Male Μέγεθος / Διαστάσεις 3.516" Dia (89.30mm)