Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B25834D2685K4
B25834D2685K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B25834D2685K4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B25834D2685K4
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 2.1KVAC SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B25834D2685K4 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 2.1KVAC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4757 pcs Φύλλο δεδομένων B25834
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 2100V (2.1kV) Ανοχή ±10%
Λήξη Threaded, Male Μέγεθος / Διαστάσεις 3.118" Dia (79.20mm)