Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B25631A127K800
B25631A127K800
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B25631A127K800 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B25631A127K800
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 120UF 10% 800VDC SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B25631A127K800 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 120UF 10% 800VDC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5182 pcs Φύλλο δεδομένων B25631 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 800V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη Threaded, Male Μέγεθος / Διαστάσεις 3.346" Dia (85.00mm)