Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B25620B0627K701
B25620B0627K701
B25620B0627K701
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B25620B0627K701 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B25620B0627K701
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 620UF 10% 700VDC SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
64 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B25620B0627K701 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 620UF 10% 700VDC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1116 pcs Φύλλο δεδομένων B2562x Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 700V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη Threaded, Female Μέγεθος / Διαστάσεις 3.346" Dia (85.00mm)