EPC2010C
EPC2010C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EPC2010C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EPC2010C
Κατασκευαστής EPC
Περιγραφή TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EPC2010C Κατασκευαστής EPC
Περιγραφή TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20217 pcs Φύλλο δεδομένων EPC2010C Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 3mA
Vgs (Max) +6V, -4V Τεχνολογία GaNFET (Gallium Nitride)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Die Outline (7-Solder Bar) Σειρά eGaN®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 12A, 5V Έκλυση ενέργειας (Max) -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Die
Αλλα ονόματα 917-1085-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 540pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 5.3nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 22A (Ta) Surface Mount Die Outline (7-Solder Bar) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 22A (Ta)
Σχετικά προϊόντα
EPC2010 Image
  • Μέρος#:EPC2010
  • Κατασκευαστές:EPC
  • Περιγραφή:TRANS GAN 200V 12A BUMPED DIE