Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ECS-MPI4040R3-100-R
ECS-MPI4040R3-100-R
ECS-MPI4040R3-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECS-MPI4040R3-100-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής ECS Inc. International
Περιγραφή FIXED IND 10UH 1.5A 255.6 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECS-MPI4040R3-100-R Κατασκευαστής ECS Inc. International
Περιγραφή FIXED IND 10UH 1.5A 255.6 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97602 pcs Φύλλο δεδομένων ECS-MPI4040 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ECS-MPI4040 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.073" (1.85mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Inductor 1.5A 255.6 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 255.6 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.8A