Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες αφής > TL6210AF200BQ
TL6210AF200BQ
TL6210AF200BQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TL6210AF200BQ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TL6210AF200BQ
Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TL6210AF200BQ Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26771 pcs Φύλλο δεδομένων TL6210 Series Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Στυλ λήξης Gull Wing
διακόπτη Ταξίδια 0.45mm Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά TL6210 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Περίγραμμα 6.20mm x 4.60mm Αλλα ονόματα EG5127TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Δύναμη λειτουργίας 200gf
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 100,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 3.3 VDC Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Blue
Φωτισμός Illuminated Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC
Κύκλωμα SPST-NO ενεργοποιητής Τύπος Plunger for Cap
ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated ενεργοποιητή Υλικό -
Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία - Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 3.72mm
Σχετικά προϊόντα
TL62 RED 8.45OZ Image
  • Μέρος#:TL62 RED 8.45OZ
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:SCOTCH-WELD THREADLOCKER TL62 RE
  • Σε απόθεμα:1207
  • Μέρος#:TL620
  • Κατασκευαστές:FLIR
  • Περιγραφή:60MHZ TO 200MHZ OSCILLOSCOPE PRO