Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες DIP > KAP1102VT
KAP1102VT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KAP1102VT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KAP1102VT
Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1040 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KAP1102VT Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73213 pcs Φύλλο δεδομένων KAP Series Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Δυνάμενος να πλυθεί Yes
Αξιολόγηση τάσης 24VDC Στυλ λήξης PC Pin
Σειρά KAP Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 2,000 Cycles
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Μήκος 0.261" (6.63mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.402" (10.20mm)
Χαρακτηριστικά Tape Seal ηλεκτρική ζωή 2,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 2 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 25mA 24VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 25mA