Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > INT035TFT-TS
INT035TFT-TS
INT035TFT-TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά INT035TFT-TS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος INT035TFT-TS
Κατασκευαστής Displaytech
Περιγραφή LCD DISP TFT 3.5" 320X240
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος INT035TFT-TS Κατασκευαστής Displaytech
Περιγραφή LCD DISP TFT 3.5" 320X240 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1971 pcs Φύλλο δεδομένων INT035TFT(-TS) SpecificationNT39016 D
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 70.08mm W x 52.56mm H
Οθόνη αφής Resistive Σειρά -
Αλλα ονόματα 1756-1030 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Parallel Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 320 x 240
dot Pitch - οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3.5" (88.90mm)
Λεπτομερής περιγραφή Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 3.5" (88.90mm) 320 x 240 Οπίσθιο φωτισμό LED