Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > DT050TFT
DT050TFT
DT050TFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DT050TFT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DT050TFT
Κατασκευαστής Displaytech
Περιγραφή LCD DISP TFT 5.0" 800X480
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DT050TFT Κατασκευαστής Displaytech
Περιγραφή LCD DISP TFT 5.0" 800X480 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2301 pcs Φύλλο δεδομένων ILI5960DT050TFT SpecificationILI6122
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 108.00mm W x 64.80mm H
Οθόνη αφής - Σειρά -
Αλλα ονόματα 1756-1011 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Parallel, 24-Bit (RGB) Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 800 x 480
dot Pitch - οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 5" (127.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 5" (127.00mm) 800 x 480 Οπίσθιο φωτισμό LED