Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > DT022CTFT
DT022CTFT
DT022CTFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DT022CTFT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DT022CTFT
Κατασκευαστής Displaytech
Περιγραφή 2.2 INCH TFT LCD MOD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DT022CTFT Κατασκευαστής Displaytech
Διαθέσιμη ποσότητα 7221 pcs Φύλλο δεδομένων DT022CTFT SpecificationILI9341 Specification
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 45.12mm W x 33.84mm H
Οθόνη αφής - Σειρά -
Αλλα ονόματα 1756-1048 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Parallel, 18-Bit (RGB) Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 320 x 240 (QVGA)
dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 2.2" (55.88mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 2.2" (55.88mm) 320 x 240 (QVGA) Οπίσθιο φωτισμό LED