PT7C43390WEX
PT7C43390WEX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT7C43390WEX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT7C43390WEX
Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PT7C43390WEX Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Διαθέσιμη ποσότητα 87275 pcs Φύλλο δεδομένων PT7C43390(C )
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία -
Τάσης - Προμήθεια 1.3 V ~ 5.5 V Τύπος Clock/Calendar
Μορφή ώρας HH:MM:SS (12/24 hr) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα PT7C43390WEXCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγεθος μνήμης -
διασύνδεση I²C, 2-Wire Serial Χαρακτηριστικά Alarm, Leap Year, Square Wave Output
Λεπτομερής περιγραφή Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Μορφή ημερομηνίας YY-MM-DD-dd
Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) 0.65µA ~ 0.7µA @ 3V ~ 5V Αριθμός μέρους βάσης PT7C43390