X24-019PKC-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά X24-019PKC-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος X24-019PKC-R
Κατασκευαστής Digi International
Περιγραφή MOD RF 24XSTREAM 50MW RS232/485
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος X24-019PKC-R Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 4734 pcs Φύλλο δεδομένων XStream®-PKG RF ModemsXStream-PKG-R RS-232/485 RF Modem
Κατηγορία RF / IF και RFID Τάσης - Προμήθεια 7 V ~ 18 V
Σειρά XStream™ ευαισθησία -102dBm
Ισχύς - εξόδου 17dBm (50mW) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση RS-232, RS-485 Λειτουργία Transceiver, Modem
Συχνότητα 2.4GHz ~ 2.4835GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή RF Transceiver, Modem 2.4GHz ~ 2.4835GHz FHSS, FSK RS-232, RS-485 19.2kbps Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 19.2kbps