DSOS-0416-12D
DSOS-0416-12D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DSOS-0416-12D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DSOS-0416-12D
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC SOLENOID, OPEN FRAME PUSH TYP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DSOS-0416-12D Κατασκευαστής Delta Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 36582 pcs Φύλλο δεδομένων DSOS-0416-D Spec
Κατηγορία Κινητήρες, σωληνοειδή, πρόγραμμα οδήγησης σανίδες/ Βάρος 0.013 lb (5.9g)
Τάση - Ονομαστική 12VDC Τύπος Open Frame (Push)
Στυλ λήξης - Τεχνολογία Electromechanical
εγκεφαλικό επεισόδιο Μήκος 0.060" (1.52mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.622" L x 0.304" W x 0.393" H (15.80mm x 7.72mm x 9.98mm)
Λεπτομέρεια άξονα Round Σειρά DSOS
Ισχύς (Watts) 3.6W Αλλα ονόματα 1144-1399
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κύκλος καθηκόντων Intermittent
Διάμετρος - Άξονας 0.165" (4.19mm) Λεπτομερής περιγραφή Intermittent Duty Solenoid Open Frame (Push) Type 0.060" (1.52mm) Stroke 12VDC Chassis Mount
Αντίσταση DC (DCR) 40 Ohm σινεμπλόκ Θέματος -