B40SR12424CC
B40SR12424CC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B40SR12424CC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B40SR12424CC
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 932 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B40SR12424CC Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 12.4V 298W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 932 pcs Φύλλο δεδομένων B40SR12424 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12.4V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 60V
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.48" L x 2.99" W x 1.73" H (190.0mm x 75.9mm x 43.9mm)
Σειρά B40SR Ισχύς (Watts) 298W
Αλλα ονόματα 941-1801 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 88.8%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 24A εγκρίσεις CE