AA60S0500D
AA60S0500D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AA60S0500D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AA60S0500D
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5.1V 60W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
90 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AA60S0500D Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5.1V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1456 pcs Φύλλο δεδομένων AA60S Series
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5.1V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm) Σειρά AA60S
Ισχύς (Watts) 60W Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 5.1V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις CE