Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > AA10S0300A
AA10S0300A
AA10S0300A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AA10S0300A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AA10S0300A
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
54 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AA10S0300A Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3794 pcs Φύλλο δεδομένων AA10S Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.119 lb (53.98g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.06" L x 1.07" W x 0.93" H (52.3mm x 27.2mm x 23.5mm) Σειρά AA10S
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Αλλα ονόματα 941-1675 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) κανονισμός φορτίο ±0.5%
κανονισμός γραμμή ±0.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 70%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A