10KENG3EAM-R(H)
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 10KENG3EAM-R(H) με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 10KENG3EAM-R(H)
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 10KENG3EAM-R(H) Κατασκευαστής Delta Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5202 pcs Φύλλο δεδομένων KEN, M SeriesMedical Filters
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - UL -
Τάσης - IEC 115/250VAC Λήξη Quick Connect
Χαρακτηριστικά μεταγωγής - Σειρά KEN
Πάχος επιτροπής 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm) Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 28.45mm x 21.90mm
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1144-1269
Αριθμός θέσεων 3 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υποδοχή ασφαλειών, συρτάρι - Ασφάλεια ηλεκτρική No
Τύπος φίλτρου Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical Χαρακτηριστικά Bleed Resistor, Mounting Clip
Τρέχουσες - IEC 10A Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Blades