Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > ROX20022M5FNLB
ROX20022M5FNLB
ROX20022M5FNLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ROX20022M5FNLB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ROX20022M5FNLB
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 22.5M OHM 1% 6W AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs260 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ROX20022M5FNLB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 22.5M OHM 1% 6W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15490 pcs Φύλλο δεδομένων ROX Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm) Σειρά ROX
Λειτουργία του πίνακα 22.5 MOhms Ισχύς (Watts) 6W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 230°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, High Voltage, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 22.5 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film