Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RN55D1000FRE6
RN55D1000FRE6
RN55D1000FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RN55D1000FRE6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RN55D1000FRE6
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RN55D1000FRE6 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 926518 pcs Φύλλο δεδομένων CMF (Military RN/RL)
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Σειρά Military, MIL-R-10509/7, RN55
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RN55D1000FRE6-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film