Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RLR07C33R2FPRSL
RLR07C33R2FPRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RLR07C33R2FPRSL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RLR07C33R2FPRSL
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 33.2 OHM 1% 1/4W AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RLR07C33R2FPRSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 33.2 OHM 1% 1/4W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 147026 pcs Φύλλο δεδομένων ERL (Military RLR)
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
Λειτουργία του πίνακα 33.2 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RLR07C33R2FPRSL-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable
Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%) Λεπτομερής περιγραφή 33.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film