Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RLR05C2000FSBSL
RLR05C2000FSBSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RLR05C2000FSBSL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RLR05C2000FSBSL
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 200 OHM 1% 1/8W AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RLR05C2000FSBSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 200 OHM 1% 1/8W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 53533 pcs Φύλλο δεδομένων ERL (Military RLR)
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05
Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RLR05C2000FSBSL-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable
Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%) Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film