Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RCP0505B220RJS3
RCP0505B220RJS3
RCP0505B220RJS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RCP0505B220RJS3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RCP0505B220RJS3
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 220 OHM 5% 1.4W 0505
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RCP0505B220RJS3 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 220 OHM 5% 1.4W 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 86811 pcs Φύλλο δεδομένων RCP Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0505
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Σειρά RCP
Λειτουργία του πίνακα 220 Ohms Ισχύς (Watts) 1.4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1412 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 220 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Σύνθεση Thick Film