Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ISC1812EU4R7K
ISC1812EU4R7K
ISC1812EU4R7K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISC1812EU4R7K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISC1812EU4R7K
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος ISC1812EU4R7K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 200341 pcs Φύλλο δεδομένων ISC-1812 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ISC-1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.96MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 336mA 620 mOhm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 620 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 336mA Τρέχουσες - Κορεσμός -