Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ISC1210ER2R2J
ISC1210ER2R2J
ISC1210ER2R2J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISC1210ER2R2J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISC1210ER2R2J
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ISC1210ER2R2J Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164915 pcs Φύλλο δεδομένων ISC1210
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ISC-1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.96MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 65MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 900 mOhm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 320mA Τρέχουσες - Κορεσμός -