Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > IR02ST820K
IR02ST820K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IR02ST820K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IR02ST820K
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή IR-2 82 10% RJ4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος IR02ST820K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 5695 pcs Φύλλο δεδομένων IR Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 82µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 14MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Inductor 88mA 7.3 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 7.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 88mA Τρέχουσες - Κορεσμός -