Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > IM08RR362J
IM08RR362J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IM08RR362J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IM08RR362J
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή IM-8 3.6K 5% R16
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος IM08RR362J Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 5876 pcs Φύλλο δεδομένων IM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 70 @ 250kHz Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό - Πυρήνας Iron
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250kHz
Επαγωγή 3.6mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.5MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3.6mH Unshielded Molded Inductor 57mA 40 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 40 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 57mA Τρέχουσες - Κορεσμός -