Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > IM04ST1R5F
IM04ST1R5F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IM04ST1R5F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IM04ST1R5F
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή IM-4 1.5 1% RJ4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος IM04ST1R5F Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 5852 pcs Φύλλο δεδομένων IM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 33 @ 7.9MHz Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 160MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Molded Inductor 600mA 500 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 500 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA Τρέχουσες - Κορεσμός -