Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > IM04ES331J
IM04ES331J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IM04ES331J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IM04ES331J
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή IM-4 330 5% ES E2
Product parameter
Αριθμός μέρος IM04ES331J Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 4740 pcs Φύλλο δεδομένων IM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 65 @ 790kHz Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό - Πυρήνας Iron
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.1MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Molded Inductor 123mA 12 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 12 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 123mA Τρέχουσες - Κορεσμός -