Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > IM02ST240J
IM02ST240J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IM02ST240J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IM02ST240J
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή IM-2 24 5% RJ4
Product parameter
Αριθμός μέρος IM02ST240J Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 4679 pcs Φύλλο δεδομένων IM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό - Πυρήνας Iron
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 24µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 24µH Unshielded Molded Inductor Axial Αντίσταση DC (DCR) -