Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > IM01ST4R7K
IM01ST4R7K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IM01ST4R7K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IM01ST4R7K
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή IM-1 4.7 10% RJ4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος IM01ST4R7K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 5568 pcs Φύλλο δεδομένων IM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 7.9MHz Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό - Πυρήνας Iron
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 88MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Molded Inductor 150mA 2.1 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 2.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA Τρέχουσες - Κορεσμός -