Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > IHD3EB102L
IHD3EB102L
IHD3EB102L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IHD3EB102L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IHD3EB102L
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 1MH 800MA 844 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
190 pcs570 pcs1140 pcs2660 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IHD3EB102L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 1MH 800MA 844 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48377 pcs Φύλλο δεδομένων IHD Series DatasheetPackaging Methods
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IHD Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 541-1452
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 844 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 844 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Τρέχουσες - Κορεσμός 560mA