Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > IHB2EB150K
IHB2EB150K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IHB2EB150K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IHB2EB150K
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή IHB-2 15 10% EB E2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IHB2EB150K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 13093 pcs Φύλλο δεδομένων IHB Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.825" Dia (20.96mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IHB Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.840" (21.34mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Wirewound Inductor 8.4A 13 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 13 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8.4A