Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CW02B82R00JS70
CW02B82R00JS70
CW02B82R00JS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CW02B82R00JS70 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CW02B82R00JS70
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 82 OHM 3.75W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CW02B82R00JS70 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 82 OHM 3.75W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 212743 pcs Φύλλο δεδομένων CW Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm) Σειρά CW
Λειτουργία του πίνακα 82 Ohms Ισχύς (Watts) 3.75W