Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CPL07R0700FE31
CPL07R0700FE31
CPL07R0700FE31
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPL07R0700FE31 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CPL07R0700FE31
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.07 OHM 7W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CPL07R0700FE31 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.07 OHM 7W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51693 pcs Φύλλο δεδομένων CPL Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm) Σειρά CPL
Λειτουργία του πίνακα 70 mOhms Ισχύς (Watts) 7W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 70 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound