Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CPCL02R0100JB32
CPCL02R0100JB32
CPCL02R0100JB32
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPCL02R0100JB32 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CPCL02R0100JB32
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.01 OHM 2W 5% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CPCL02R0100JB32 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.01 OHM 2W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16677 pcs Φύλλο δεδομένων CPCL, CPCC, CPCP, CPCF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm) Σειρά CPCL
Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound