P53-12-FST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P53-12-FST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P53-12-FST
Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 508 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P53-12-FST Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 508 pcs Φύλλο δεδομένων P3, P5 Series
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 -12V Τάσης - Έξοδος 2 12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάση - Είσοδος 105 ~ 125 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm)
Σειρά P5 Ισχύς (Watts) -
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 71°C Αριθμός Εξόδων 3
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 500mA, 120mA, 120mA 105 ~ 125 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA, 120mA, 120mA εγκρίσεις CE, cURus, UL