Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > P38-24SAX
P38-24SAX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P38-24SAX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P38-24SAX
Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 494 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P38-24SAX Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 494 pcs Φύλλο δεδομένων P3, P5 Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάση - Είσοδος 115 ~ 220 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm)
Σειρά P3 Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 71°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
κανονισμός φορτίο 0.1% κανονισμός γραμμή 0.1%
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 800mA 115 ~ 220 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 800mA
εγκρίσεις CE, cURus, UL εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:P38-24S-FST
  • Κατασκευαστές:Daburn
  • Σε απόθεμα:493
  • Μέρος#:P38-24SX
  • Σε απόθεμα:593
  • Μέρος#:P38-1XA
  • Περιγραφή:AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
  • Σε απόθεμα:700
  • Μέρος#:P38-1T
  • Σε απόθεμα:810
  • Μέρος#:P38-24SXA
  • Σε απόθεμα:591
  • Μέρος#:P38-24S/22
  • Σε απόθεμα:627
  • Μέρος#:P38-1W
  • Σε απόθεμα:806
  • Μέρος#:P38-1X
  • Σε απόθεμα:670
  • Μέρος#:P38-5
  • Περιγραφή:AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT