Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > P35-75S-04
P35-75S-04
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P35-75S-04 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P35-75S-04
Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 534 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P35-75S-04 Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 534 pcs Φύλλο δεδομένων P3, P5 Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 75V Τάση - Είσοδος 105 ~ 125 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm)
Σειρά P3 Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module, 5 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 71°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
κανονισμός φορτίο 0.2% κανονισμός γραμμή 0.1%
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 200mA 105 ~ 125 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA
εγκρίσεις CE, cURus, UL εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:P35-5W
  • Κατασκευαστές:Daburn
  • Περιγραφή:AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
  • Σε απόθεμα:630
  • Μέρος#:P35-75S
  • Σε απόθεμα:538
  • Μέρος#:P35-5X
  • Σε απόθεμα:714
  • Μέρος#:P35-5XE