Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > P34-180SW
P34-180SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P34-180SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P34-180SW
Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 532 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P34-180SW Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 532 pcs Φύλλο δεδομένων P3, P5 Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 180V Τάση - Είσοδος 105 ~ 125 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)
Σειρά P3 Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module, 5 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
κανονισμός φορτίο 0.2% κανονισμός γραμμή 0.05%
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 55mA 105 ~ 125 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 55mA