Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες πίεσης, μετατροπείς > IPSLU-GP010-5
IPSLU-GP010-5
IPSLU-GP010-5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IPSLU-GP010-5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IPSLU-GP010-5
Κατασκευαστής Cynergy3
Περιγραφή LW PRSSR TRNS 0-10PSIG 4-20MA
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 596 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IPSLU-GP010-5 Κατασκευαστής Cynergy3
Διαθέσιμη ποσότητα 596 pcs Φύλλο δεδομένων IPSLU Series Datasheet
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 9 V ~ 32 V
Στυλ λήξης Connector Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά IPSLU Τύπος πίεσης Vented Gauge
Στυλ θύρας Threaded Port Μέγεθος Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder Τύπος εξόδου Analog Current
Παραγωγή 4 mA ~ 20 mA Αλλα ονόματα 725-1440
IPSLU-GP010-5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Πίεση λειτουργίας 10 PSI (68.95 kPa)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη πίεση -
Χαρακτηριστικά Amplified Output, Temperature Compensated Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder
Ακρίβεια ±0.25%