Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > ΟΡΓΑΝΑ ΠΙΝΑΚΟΣ > 906T36HGAAO
906T36HGAAO
906T36HGAAO
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 906T36HGAAO με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 906T36HGAAO
Κατασκευαστής Curtis Instruments
Περιγραφή VOLTMETER 0-36VDC LED PANEL MT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 906T36HGAAO Κατασκευαστής Curtis Instruments
Διαθέσιμη ποσότητα 2618 pcs Φύλλο δεδομένων 906 Series Manual
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Βάρος -
Τάσης - Προμήθεια 36VDC Τύπος Voltage (Voltmeter)
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Σειρά 906
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 36.80mm x 24.10mm Τύπος εξόδου -
Αλλα ονόματα 17617766-016
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 10-Segment τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
μέτρηση της σειράς 0 ~ 36VDC Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks