Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > PFE480D25
PFE480D25
PFE480D25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PFE480D25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PFE480D25
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PFE480D25 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 660V
Τάση - Είσοδος 15 ~ 32VDC Στυλ λήξης PC Pin
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-SIP Σειρά PF, PowerFin™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP
Τύπος εξόδου AC, Zero Cross Αλλα ονόματα CC2313
PFE480D25-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Τρέχουσα φορτίο 25A