Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > GNR20DCR
GNR20DCR
GNR20DCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GNR20DCR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GNR20DCR
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GNR20DCR Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1206 pcs Φύλλο δεδομένων GNR 22.5MM Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 600V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά GNR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου AC τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 20A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant