Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs - ενότητες > F1892SD1600
F1892SD1600
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F1892SD1600 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F1892SD1600
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή MODULE SCR/DIODE 90A 600VAC
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 749 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F1892SD1600 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή MODULE SCR/DIODE 90A 600VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 1.6kV
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 3V Δομή Series Connection - All SCRs
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1950A @ 60Hz Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA