Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > F1892D400
F1892D400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F1892D400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F1892D400
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 90A MODULE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F1892D400 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 90A MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 270A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 90A (DC) Chassis Mount Module
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 90A (DC) Χωρητικότητα @ VR, F -