Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > F1842CAD1400
F1842CAD1400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F1842CAD1400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F1842CAD1400
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή DIODE MODULE 1.4KV 40A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος F1842CAD1400 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή DIODE MODULE 1.4KV 40A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 120A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1400V 40A (DC) Chassis Mount Module
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 40A (DC)