Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > F1827D400
F1827D400
F1827D400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F1827D400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F1827D400
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 25A MODULE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F1827D400 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 25A MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.55V @ 75A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -