Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > F1827CAD1600
F1827CAD1600
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F1827CAD1600 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F1827CAD1600
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή DIODE MODULE 1.6KV 25A
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 988 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F1827CAD1600 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή DIODE MODULE 1.6KV 25A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.55V @ 75A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 25A (DC) Chassis Mount Module
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 25A (DC)